Ceník od 1.1.2017

Masáže a terapie poskytuji v příjemném prostředí, které pohladí Vaše oči i uši. Služby poskytuji zpravidla na objednávku, jinak dle volné kapacity. Platby vybírám v hotovosti. Organizace hradí relaxaci zaměstnanců ze sociálních fondů na základě vystavené faktury. Své blízké můžete potěšit dárkovými poukázkami dle výběru v provozovně.

Ceny od 1.1.2017:

Cena masáží a terapií se odvíjí od základní hodinové sazby, délka ošetření je dle vzájemné dohody. Pravidelní klienti v průběhu roku získávají jako bonus 5. masáž/terapii zdarma.

Specializované terapie studuji na zahraničních i tuzemských kurzech u renomovaných terapeutů. Jejich studium je náročnější jak po finanční stránce, tak na znalosti. Výhodou je, že působí zpravidla dlouhodoběji. Skloubením používaných technik lze dosáhnout synergického efektu pro organismus. Abych pro Vás mohl zajistit vhodné prostředí a účinné způsoby ošetření organismu, účtuji následující ceny:

- terapie 60 minut: 500,- Kč (zaváděcí cena)

Na základě Vašeho přání se můžete objednat i na regenerační masáž. Její účinky slouží zejména k relaxaci pro daný okamžik. Zpravidla neřeší příčiny, ale jen následky nerovnováhy v organismu. Pro masáže mohu nabídnout následující ceny:

- masáž 60 minut: 430,- Kč
- masáž 30 minut: 220,- Kč

Provozní doba a způsob platby:

PO - PÁ:      »    dle telefonických nebo emailových objednávek v době 10.00 - 16.00; mimo uvedenou dobu dle dohody.
Výjimečně sjednávám termíny i na soboty či neděle (zejména pro klienty, kteří nejsou místní).


Přeji Vám příjemný den.


Home

TOPlist