Masáže, regenerace a služby související s péčí o vzhled těla
Ing. Jiří Učík                      Evropská 1564/30 (1. nadzemní podlaží, místnost č. 3), 350 02 Cheb
tel.: +420/ 737 626 703 (telefonické objednávky prosím až po 17.30 hod.)   »ucikjiri@email.cz
mapa_Evropska_30_Cheb.jpg


Ceník od 1.11.2017

Masáže, rekondiční a regenerační techniky, a služby související s péčí o vzhled těla poskytuji v příjemném prostředí, které pohladí Vaše oči i uši. Služby poskytuji zpravidla na emailovou nebo telefonickou objednávku (prosím až po 17.30 hod.). Platby vybírám v hotovosti. Organizace hradí relaxaci zaměstnanců ze sociálních fondů na základě vystavené faktury. Své blízké můžete potěšit dárkovými poukázkami dle výběru v provozovně - danou variantu navrhuji nejdříve zkonzultovat, aby dárek přinesl obdarovaným radost.

Ceny platné od 1.11.2017:

Cena masáží, regeneračních technik a služeb souvisejících s péčí o vzhled těla se odvíjí od základní hodinové sazby, délka ošetření je dle vzájemné dohody. Pravidelní klienti v průběhu roku získávají jako bonus při každé návštěvě slevu 100,- Kč na poskytnuté služby (při době trvání alespoň jednu hodinu); spolupracuji také s projektem „Senior pas".

Specializované techniky studuji na zahraničních i tuzemských kurzech u renomovaných terapeutů. Uvedená studia jsou náročnější jak po finanční stránce, tak na znalosti. Výhodou je, že specializované techniky působí zpravidla dlouhodoběji. Jejich skloubením lze dosáhnout synergického efektu pro organismus. Abych pro Vás mohl zajistit vhodné prostředí a účinné způsoby vzájemné spolupráce, účtuji následující ceny:

- specializované regenerační služby, služby související s péčí o tělo (60 minut): 500,- Kč
- strukturální integrace v tradici Idy Rolf / rolfterapie (75 minut): 700,- Kč (zaváděcí cena)

Na základě Vašeho přání se můžete objednat i na regenerační masáž. Její účinky slouží zejména k relaxaci pro daný okamžik. Zpravidla neřeší příčiny, ale následky nerovnováhy v organismu. Pro masáže mohu nabídnout následující ceny:

- masáž 60 minut: 450,- Kč
- masáž 30 minut: 250,- Kč

Provozní doba a způsob platby:

PO - PÁ:      »    dle telefonických nebo emailových objednávek v době 10.00 - 16.00; mimo uvedenou dobu dle dohody.
Výjimečně sjednávám termíny i na soboty či neděle (zejména pro klienty, kteří nejsou místní).


Přeji Vám příjemný den.